на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX
PUMA

PUMA Патики PUMA MIRAGE SPORT ASPHALT REMIX

код на производ: 393148-02
7.090 MKD
7.090 MKD
5.672 MKD
Заштеда: 1.418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 585812-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер 535660-39
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.249 MKD
Заштеда 45%
4.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 534721-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.019 MKD
Заштеда 45%
5.490 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер 536139-04
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.088 MKD
Заштеда 35%
6.290 MKD
големина
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393787-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392719-03
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 392718-01
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 390776-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.791 MKD
Заштеда 15%
7.990 MKD
големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390048-08
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393266-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46