на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97
NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97
NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97
NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97
NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97
NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97
NIKE

NIKE Патики AIR MAX TERRASCAPE 97

код на производ: DV7418-101
13.590 MKD
13.590 MKD
10.872 MKD
Заштеда: 2.718 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV4587-252
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.958 MKD
Заштеда 35%
6.090 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер FD7415-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-113
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1362-101
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5