на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS Патики GEL-1090v2
ASICS

ASICS Патики GEL-1090v2

код на производ: 1202A383-250
7.390 MKD
7.390 MKD
7.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 3.5
  3.5
 • 34.5
 • 4.5
  4.5
 • 35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics GEL-1090 v2 се женски lifestyle патики за безбеден и удобен чекор. Гумениот ѓон обезбедува неоспорен одмор и задоволство, а горниот ќе ви го даде стапалото. Плиткиот профил и врвките носат женственост и неверојатен стил. Asics logorip придонесува за целокупниот изглед и естетика на училиштето.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara