на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS

ASICS Патики Japan

код на производ: 1192A212-100
5.290 MKD
5.290 MKD
5.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 46
 • 3.5
  3.5
 • 34.5
 • 4.5
  4.5
 • 35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JAPAN S™ PF се женски lifestyle патики з кои ве враќаат директно во 1981 година. Иако овие патики црпат инспирација од осумдесетите, нивниот модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста, придонесува овие патики да се сè уште актуелни. Цртајќи го ретро изгледот на кошаркарските чевли од осумдесеттите, овие патики добиваат класичен изглед и го комбинираат со модерни материјали кои ги прават овие патики издржливи и удобни. Дезените на Asics од страна и логото на задната страна на патиката зборуваат за спортски дух и посветеност на брендот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara