на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas Патики Ozweego
adidas

adidas Патики Ozweego

код на производ: EF6301
Šifra proizvođača: FCI57
3.288 MKD
3.288 MKD
3.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 4-K
  4-K
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23.5
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 25.5
 • 27
 • 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со своите футуристички дизајнерски линии, детските lifestyle патики на adidas Ozweego го комбинираат стилот од доцните 90-ти и раните 2000-ти. Наизглед големи, тие се изненадувачки меки и лесни за секој ден. Остануваат свежи со горен дел направен од комбинација на велур, мрежа и TPU материјали. Целната поддршка во предниот дел и петицата им овозможува на децата да се чувствуваат цврсто и стабилно на своите нозе во текот на денот. Специјално креираната линија Ozweego ќе го воодушеви детскиот свет. adidas гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел изработен од комбинација од велур, мрежа и TPU материјал
 • Среден ѓон EVA со Adiprene перничиња
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи