на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE Патики Force 1 LV8 3
NIKE

NIKE Патики Force 1 LV8 3

код на производ: CJ4113-100
5.290 MKD
5.290 MKD
5.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс lifestyle патиките Nike Force 1 LV8 3 за деца се синоним за удобност што трае. Удвојте ја вашата забава со иконскиот дизајн на Force. Двојното брендирање на петицата е чекор понапред од класичната силуета што ќе им покаже на сите кому му верувате. Безвременски стил кој постои од 1982 година, одржува класично чувство на удобност и мекост. Комбинацијата од вистинска и синтетичка кожа на горниот дел лесно се чисти, додека единицата за воздух обезбедува поддршка и амортизирање. Надворешниот ѓон со влечна гума е доволно издржлив и флексибилен за да го следи секое одење на или од теренот.
Спецификација:

 • Унисекс патики за деца
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица за воздух
 • Состав: кожа, синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1