на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas

adidas Патики STAN SMITH B-SIDE

код на производ: ID2042
Šifra proizvođača: LYR97
6.088 MKD
6.088 MKD
4.870 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42 2/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H06665
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер HG3900
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
големина
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2304
6.789 MKD
Заштеда 15%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG7521
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HQ2167
6.150 MKD
Заштеда 20%
7.688 MKD
големина
10
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID8073
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FZ6327
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5