на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I
adidas

adidas Патики SUPERSTAR 360 CF I

код на производ: IG9923
Šifra proizvođača: MAU81
3.688 MKD
3.688 MKD
3.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 4-K
  4-K
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23.5
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 25.5
 • 27
 • 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи