на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas

adidas Патики Gazelle Bold

код на производ: ID6990
Šifra proizvođača: MBU94
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Gazelle Bold се женски lifestyle патики со иконски дизајн со модерни детали инспирирани од 21 век. Првично дизајнирани за фудбал, овие ретро-елегантни патики сега прераснаа во иконски патики од улична мода. Горниот дел од антилопа носи ретро атмосфера од 90-тите и нежно ги обвива вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Мекиот среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Наредениот трислоен ѓон на платформа буквално ве носи на следното ниво. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите 3 линии. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и тргнете во пресрет на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од антилопа
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на adidas
 • Трослоен ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK9654
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H15823
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.930 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5890
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-