на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE Патики Jordan Break
NIKE

NIKE Патики Jordan Break

код на производ: CD5472-100
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Break се детски папучи за момчиња кои ви овозможуваат секојдневен комфор и удобност. На горниот дел имаат едно фиксно ременче, кое е изработено од издржлива синтетичка кожа. Меката пена под нозете обезбедува кадифено чувство и удобност и носи нова енергија со секој чекор. Синтетичкиот ѓон нема да се лизга на влажни површини и му дава сигурна основа на вашиот чекор. Добијте ја вашата доза на Nike стил со овие удобни и функционални детски влечки за момчиња.
Спецификација:

 • Детски папучи за момчиња
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Пенесто газиште
 • Синтетички ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1