на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE

код на производ: A03544C
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04689C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 561675C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 568497C
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
10
10.5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5