на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS Патики Gel-Lyte V
ASICS

ASICS Патики Gel-Lyte V

код на производ: 1201A822-100
9.890 MKD
9.890 MKD
7.912 MKD
Заштеда: 1.978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 49
 • 49.5
 • 50.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 5
  5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики ASICS GEL-LYTE V повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Овој пат тие доаѓаат како дел од колекцијата Spring in Japan, која црпи инспирација од цвеќињата кои цветаат во текот на пролетта во Јапонија. Клучна компонента на машките патики за трчање ASICS GEL-LYTE V е препознатливата технологија GEL® во средниот ѓон што ви обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Горниот дел е изработен од нубук кожа со перфорации на предната страна, што обезбедува издржливост и прозрачност за цел ден.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • GEL® технологија во средниот ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи