на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate High

код на производ: DN3253-061
Prosečna ocena:
10.590 MKD
10.590 MKD
7.943 MKD
Заштеда: 2.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Jordan 1 Elevate High е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Издигнете се над секојдневниот стереотип и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива со овие патики на платформа Nike. Остриот кожен горен дел обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите на предната страна обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Контрастните бои на кожата, освен што додаваат на естетиката, го зголемуваат и бројот на комбинации на облека. Посебна карактеристика на овие патики е скриениот патент на внатрешната страна на патиките. Густата подлога од пена додава висина и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од остра кожа
 • Врвки
 • Контрастни бои
 • Патент
 • Технологија на Nike Air
 • Перфорации на предната страна
 • Лого на Nike
 • Ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB4609-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9