на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE
VANS

VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC CHECKERBOARD WHITE

код на производ: VN0A7Q5ETDC
7.190 MKD
7.190 MKD
5.752 MKD
Заштеда: 1.438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
  37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд VANS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara