на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 LTR

код на производ: DV3609-103
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 1C
  1C
 • 2.5C
  2.5C
 • 17
 • 3.5C
  3.5C
 • 18.5
 • 4.5C
  4.5C
 • 19.5
 • 5.5C
  5.5C
 • 21
 • 6.5C
  6.5C
 • 22
 • 7.5C
  7.5C
 • 24
 • 8.5C
  8.5C
 • 25
 • 9.5C
  9.5C
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 90 LTR е детска патика со иконски изглед што носи поголема удобност и флексибилност додека го задржува класичниот воздушен ѓон што го знаете и го сакате. Класичниот изглед од 90-тите се добива со комбинирање на природна и синтетичка кожа, што ги прави патиките издржливи и лесни за одржување. Единицата за воздух Max Air обезбедува удобна амортизирана потпора, додека длабоките обрасци во ѓонот овозможуваат поголема флексибилност на стапалото. Обложениот дел на глуждот се комбинира со меки перничиња од пена за чувство на целодневна удобност. Дозволете и најмладите љубители на стилот Air Max да го носат овој легендарен дизајн на свои нозе.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Лого на Nike Swoosh
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1