на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)
NIKE

NIKE Патики FORCE 1 LV8 3 (TD)

код на производ: CW0986-100
4.590 MKD
4.590 MKD
4.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 27
  • 17
  • 18.5
  • 19.5
  • 21
  • 22
  • 24
  • 25
  • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи