на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE

NIKE Патики Air Max 90

код на производ: DM0029-104
10.590 MKD
8.472 MKD
8.472 MKD
Заштеда: 2.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 48
 • 48.5
 • 49
 • 49.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ниту еден пар патики не ја докажал својата удобност повеќе од еднаш како Nike AIR MAX 90. Повратете се, тргнете во авантура и почувствувајте го легендарното наследство во овој модел на машки патики. Поради тектонските нарушувања кои ги опфатија музиката, уметноста и културата, Air Max е еден од симболите на 90-тите. Покрај тоа што го слават познати музичари, претседатели, спортисти, нивниот впечатлив изглед (ѓон Waffle и воздушно перниче) го одржува моделот жив и актуелен до ден-денес. Првично дизајнирани за трчање со перформанси, тие ставаат историја на удобност под вашите нозе. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост и одлична влечна сила, додека нискиот профил изгледа стилски.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врвки
 • Единица Air Max
 • Плиток профил
 • Ѓон Waffle

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-330
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-381
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи