на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07 Special Edition

код на производ: DV7584-001
Prosečna ocena:
8.990 MKD
8.990 MKD
7.192 MKD
Заштеда: 1.798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 38.5
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 Special Edition се женски патики за вашиот секојдневен животен стил. Вие не само играте, туку ја водите играта. Прославувајќи ја жената чиј стил на игра е вграден во секојдневниот живот, оваа кошаркарска икона се враќа со класичен стил „без коски“. Од стутканата кожа на горниот дел до медалјонот што може да се вади што ги слави оние што ги прекршуваат границите, ќе ви се допадне нивниот редефиниран и уште подобар изглед. Златните детали, црвената боја и графиката на сончевите зраци додаваат енергија на вашиот чекор, додека скриениот џеб во Swoosh ви овозможува да го носите сокриено она што е важно за вас. Можете да го ставите отстранливиот шкафче во тој џеб или да го носите како привезок - опциите се бесконечни. 5-те ѕвезди ги претставуваат играчите на теренот, додека графиката на сончевите зраци симболизира подигање и поддршка на другите жени. Моќните бои како Team Red и Gold му даваат на вашиот изглед силна енергија, додека класичните бои во основа го прават комбинирањето на овие патики едноставно. Од цврстите шевови, до релјефната кожа, до дизајнот на ѓонот, овие патики ви даваат издржлив стил кој е мазен како стакло на задната табла. Оригинално дизајниран за добри кошаркарски перформанси, единицата Air обезбедува траен комфор. Гумениот надворешен ѓон со наследен кружен модел додава одлично држење и издржливост. Плиткиот, поставен отвор изгледа убаво и ви дава уште подобро чувство. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Единица за воздушно амортизирање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.373 MKD
  Заштеда 35%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4603-234
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB4609-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6224-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  3X

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5