на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE Патики Air Max
NIKE

NIKE Патики Air Max

код на производ: FJ4606-100
9.890 MKD
9.890 MKD
7.912 MKD
Заштеда: 1.978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 10.5
  10.5
 • 11.5
  11.5
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 13.5
  13.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max се детски lifestyle патики, кои воодушевуваат со иконски дизајн со модерен пресврт. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие детски патики. Комбинацијата од текстил, кожа и најлон нежно ги обвива вашите стапала и покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Редизајнираната единица Max Air дава чувство на меко перниче под нозете и обезбедува добро и лесно амортизирање. Зашиените линии го истакнуваат футуристичкиот дизајн на овие Nike патики. Тие имаат плиток профил со логото на Nike што јасно говори за вашата спортска посветеност и љубов кон брендот. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за деца
 • Горен дел од текстил, синтетичка кожа и најлон
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Редизајнирана единица Max Air
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1