на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE Патики Jordan Play
NIKE

NIKE Патики Jordan Play

код на производ: DC9835-061
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 48
 • 48.5
 • 49
 • 49.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Jordan Play се машки папучи за уживање во лето и водени активности. Папучи кои ќе ви ја даваат потребната поддршка во секое време. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и овозможува пријатно чувство при секој чекор. Ѓонот од шевронен коска не обезбедува лизгање. Спецификација:

 • Машки папучи
 • Лого на Jordan
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ7338-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи