на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 574

код на производ: U574LGBT
Prosečna ocena:
8.190 MKD
8.190 MKD
4.914 MKD
Заштеда: 3.276 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46.5
 • 47
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Сите велат дека унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 574 се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. NB 574 е можеби најневеројатната легенда на NEW BALANCE. Дизајнирана е како сигурна патика кој може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, едноставна разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн на on/off road, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • ENCAP- перниче за среден ѓон
 • Мрежест горен дел /кожа од антилопа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • NIKOLA
   NIKOLA

   Одлични!

   31.05.2023. 08:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-SST
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-AGY
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5