на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA Патики Mayze Wedge
PUMA

PUMA Патики Mayze Wedge

код на производ: 386273-01
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
  35
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
  36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA MAYZE WEDGE се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на платформата PUMA. Горниот дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се со плиток профил со класични врвки и перфорации кои обезбедуваат одлична вентилација. Логото на PUMA нагласува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Вашите омилени фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а со овие PUMA патики не можете да погрешите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Ѓон на платформа
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на PUMA
 • Јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.754 MKD
  Заштеда 40%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 390647-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  4142
  42
  Sačuvano u omiljne
  Патики 367317-01
  1.827 MKD
  Заштеда 70%
  6.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5