на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ACBC Патики ECO WEAR
ACBC

ACBC Патики ECO WEAR

код на производ: SHACBECW403
8.190 MKD
8.190 MKD
6.552 MKD
Заштеда: 1.638 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 43
 • 43.5
  43.5
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 4546
  4546
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд ACBC
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики SHEG200
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48