на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE Патики 530
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 530

код на производ: MR530SG
Prosečna ocena:
6.290 MKD
6.290 MKD
6.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46.5
 • 47.5
 • 3.5
  3.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките lifestyle патики NEW BALANCE 530 ќе му дадат на вашиот стил класичен изглед. Мрежестиот прозрачен горен дел и во исто време многу издржлив благодарение на слоевите од синтетичка кожа. Овие лежерни патики го комбинираат секојдневниот стил со модерната технологија ABZORB која ќе ви овозможи одлична удобност.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: текстилен, синтетички
 • ABZORB технологија
 • Прилагодливи врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Ненад
   Ненад

   03.10.2023. 21:33
  • Voislav
   Voislav

   15.09.2023. 06:37
  • Snezana
   Snezana

   01.09.2023. 16:55
  • Aleksandra
   Aleksandra

   27.08.2023. 16:06

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-AGY
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-SST
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5