на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE Патики Air Max 90
NIKE

NIKE Патики Air Max 90

код на производ: DH8010-002
10.890 MKD
10.890 MKD
7.623 MKD
Заштеда: 3.267 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 90 е женска lifestyle патика која ќе ве воодушеви и на прв поглед и првиот пат кога ќе ја носите. Горниот дел на патиките е изработен од кожа, синтетички материјал и текстил, а има делови за дишење кои обезбедуваат добра вентилација. Ѓонот е изработен од пена и содржи Air Max технологија за удобност и апсорпција на удари. Патиките имаат гумен ѓон со дел кој обезбедува добра тракција и стабилност. Патиките Nike Air Max 90 се класичен модел кој се издвојува по удобноста и модерен дизајн, па се погодни за различни спортски и секојдневни активности.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица за воздух Nike Air Max
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.803 MKD
  Заштеда 30%
  8.290 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-346
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.933 MKD
  Заштеда 30%
  4.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5