на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF
Патики Japan S PF

Патики Japan S PF

код на производ: 1202A360-108
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

ASICS JAPAN S PF се женски lifestyle патики кои ве носат на следното ниво. Овој бренд е само за избраните, тој ве избира вас. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да уживате во бескомпромисна удобност и удобност. Моделот од осумдесеттите е освежен со модерни детали и ѓон на платформа и подобрени перничиња под вашите стапала кои обезбедуваат одлично амортизирање. Патиката има плиток профил со класична врвка и првично беше дизајнирана за кошарка. Логото на ASICS јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Asics
 • Перничиња во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCAP176-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.095 MKD
  Заштеда 50%
  6.190 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2118
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.632 MKD
  Заштеда 30%
  5.188 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCBAS223802-382
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.095 MKD
  Заштеда 50%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6429
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.397 MKD
  Заштеда 35%
  3.688 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6948-001
  7.490 MKD
  големина
  2.5Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3458-160
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5