на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS Патики Gel-Lyte III
ASICS

ASICS Патики Gel-Lyte III

код на производ: 1201A832-251
8.690 MKD
8.690 MKD
6.952 MKD
Заштеда: 1.738 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50.5
  50.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики Asics GEL-LYTE III повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Дизајнирани од Shigeyuki Mitsui во 1990 година, овие патики ја задржуваат својата иконска силуета со поделен јазик - иновација која првпат дебитираше на моделот GEL-LD RACER™. Клучната компонента на машките патики ASICS GEL-LYTE III ORIGINAL е препознатливата GEL® технологија во средниот ѓон, која обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Нивниот горен дел е изработен од мрежеста ткаенина и прекривка од велур, што обезбедува издржливост и дишење за цел ден.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1201A050-023
  7.432 MKD
  Заштеда 20%
  9.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5