на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas Патики OZELIA
adidas

adidas Патики OZELIA

код на производ: HQ8551
Šifra proizvođača: MDC74
Prosečna ocena:
7.488 MKD
7.488 MKD
5.616 MKD
Заштеда: 1.872 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 35 1/2
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZELIA се моќни женски lifestyle патики направени делумно од рециклирани материјали. Зачекорете во иднината со поглед инспириран од минатото. Вкоренети во изгледот на деведесеттите, овие патики на adidas го поддржуваат вашиот чекор и ви нудат флексибилна удобност. Системот за амортизација со адипрен апсорбира шок со секој чекор за да обезбеди целодневна удобност. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Средниот и надворешниот ѓон носат футуристички вибрации во целокупниот изглед на овие патики. Нивниот горен дел е направен од најмалку 50% рециклирана содржина како едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Текстилна облога
 • Adiprene влошки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Орнела
   Орнела

   01.06.2023. 22:09

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.993 MKD
  Заштеда 50%
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  58
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IJ9762
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.688 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC5580
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.911 MKD
  Заштеда 30%
  5.588 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN2791
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.213 MKD
  Заштеда 40%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  58

  слични производи