на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE Патики Air Flight 89
NIKE

NIKE Патики Air Flight 89

код на производ: FD9928-101
Prosečna ocena:
9.190 MKD
9.190 MKD
6.893 MKD
Заштеда: 2.297 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 46
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Flight 89 е машка кошарка за одлична игра и удобни денови. Моделот е направен за да даде голем придонес во играта на теренот, но и целосно ќе ја надгради секоја облека и ќе стави урбаност во вашиот чекор. Полудлабокиот профил ќе го фиксира стапалото, а гумениот ѓон со воздушна единица обезбедува неоспорен комфор при сите ваши секојдневни активности. Врзете ги врвките од патиките и тргнете се во нова авантура што ве очекува.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Полудлабок профил
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Единица за воздух

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX0566-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 35%
  6.990 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7050-817
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.633 MKD
  Заштеда 35%
  5.590 MKD
  големина
  2XL
  L
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB1362-101
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5