на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: HQ4289
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 18
  18
 • 19
  19
 • 20
  20
 • 22
 • 21
 • 23.5
  23.5
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 25.5
  25.5
 • 27
 • 26.5
  26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar е детска lifestyle патика за бебиња која првично беше дизајнирана за кошарка, а потоа прерасна во урбана модна легенда. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни патики. Познатите три риги и прсти - школка се класици што ги знаете и ги сакате долго време. Забавниот цветен принт и пастелите даваат свеж, разновиден секојдневен изглед. Еластичните врвки и велкро ремените обезбедуваат добро вклопување и го олеснуваат ставањето и вадењето. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Гумениот ѓон е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки, што е исклучително добро за бебињата кои учат да одат. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Синтетичка кожа во горниот дел
 • Гумен дел како школка околу прстите
 • Најмалку 50% рециклирана содржина во горниот дел
 • Цветен принт
 • Еластични врвки и велкро
 • Три ленти
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4281
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.750 MKD
  Заштеда 20%
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6845
  4.390 MKD
  Заштеда 20%
  5.488 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4364
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-