на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE Патики Blazer Mid '77
NIKE

NIKE Патики Blazer Mid '77

код на производ: DA4087-110
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Blazer Mid '77 е патика за помали деца со ретро изглед и добро позната удобност. Вашиот мал кошаркар ќе владее со играта во овие патики. Нивниот винтиџ изглед и удобноста што ја обезбедуваат ги натера да владеат со улиците директно од подот и да станат израз на одличен урбан стил. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и издржливост. Полудлабокиот профил обезбедува стабилност и природно одговара на малите стапала. Еластичните врвки и велкрото го прават облекувањето и соблекувањето вистинска игра.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за мали деца
 • Полудлабок профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи