на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 550

код на производ: BB550HA1
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машките lifestyle патики NEW BALANCE 550 потекнуваат од 1989 година, кога оставија импресивен белег на кошаркарските терени ширум светот. По првото издание тие беа архивирани, а од 2021 година повторно се достапни. NB 550 стана глобален моден фаворит. Ниската, рационализирана силуета на 550 потсетува на грубиот дизајн од доцните 80-ти, додека мрежест горниот дел од антилопа е класичен изглед за секоја ера.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа
 • Издржлив, нелизгачки гумен ѓон
 • Прилагодливи врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT33559-ACK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT33559-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327HD
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327HC
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ML610TBC
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  5
  5.5
  6
  6.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CBW
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  4
  5
  5.5
  6
  6.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CTB
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.618 MKD
  Заштеда 25%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  8
  8.5
  9
  9.5