на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA

код на производ: HQ9841
Šifra proizvođača: LRK14
8.088 MKD
8.088 MKD
6.066 MKD
Заштеда: 2.022 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega се женски lifestyle патики, идна класика инспирирана од легендарниот оригинал. Уживајте во секој ден со овие стилски легендарни патики. Тие се разликуваат од оригиналите по нова палета на бои која ќе ве натера да сонувате за сонце и цвеќиња. Влошките од мемориска пена додаваат удобност и обезбедуваат одлично амортизирање. Мала монтажна торбичка со патент, закачена со врвки, е совршено место за складирање на сите ваши мини неопходни работи. Каде и да одите во овие аdidas патики, ќе се чувствувате и ќе изгледате добро. Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а не можете да погрешите со овие патики adidas Superstar Bonega.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Класично врвкање
 • Мала монтажна торбичка со патент
 • Влошки од мемори пена
 • Гумен ѓон на платформата

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.795 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-