на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball
Патики Niteball

Патики Niteball

код на производ: FZ5741
Šifra proizvođača: N6066
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas NITEBALL е машка патика инспирирана од кошарката со отстранливо лого Tri-Leaf на апликацијата. Давајќи му форма и форма на разиграниот дух кој ја дефинира кошаркарската култура, овие патики на adidas ви носат возбудливо ниво на енергија за ден или ноќ. Нивниот кожен и велур горен дел дава возвишени вибрации на лежерен изглед, додека препознатливите три риги внесуваат свежи бои во дизајнот на патиките. Средниот ѓон Lightstrike обезбедува супер лесно амортизирање за неверојатна брзина. Облечете ги овие патики за самодоверба и стил секој ден од неделата.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и велур
 • Текстилна облога
 • Амортизација на светлосниот удар
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-618
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IJ7773
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер H06710
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.930 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  DOT
  Дуксер DTA231M602-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6948-001
  7.490 MKD
  големина
  2.5Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y