на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR

Патики SUPERSTAR

код на производ: HQ4345
Šifra proizvođača: MDD92
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Superstar се детски патики lifestyle кои првично беа дизајнирани за кошарка, а потоа прераснаа во најпознатиот модел на денешницата меѓу припадниците на сите генерации. Леќата е во. Овој футуристички ефект прескокнува од боја во боја на овој пар детски патики, истакнувајќи ги иконските елементи на патиките adidas Superstar. Можат да се носат од училишната сала, преку различни спортски терени, до градските улици. OrthoLite® влошка обезбедува амортизирање и додава удобност. Велкро ремените го подобруваат вклопувањето и го олеснуваат ставањето и вадењето. Делот од школка околу прстите дава винтиџ вибрација. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Облечете ги овие безвременски патики и препуштете се на детските авантури.
Спецификација:

 • Детски патики - lifestyle
 • Најмалку 50% рециклирана содржина во горниот дел
 • Гумен дел околу прстите
 • OrthoLite® влошка
 • Велкро
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.809 MKD
  Заштеда 45%
  3.290 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер JCLJU123518-181
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.909 MKD
  Заштеда 45%
  5.290 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5