на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas

adidas Патики SUPERSTAR 360

код на производ: HQ4077
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28
  28
 • 17
  17
 • 18
  18
 • 19
  19
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23.5
  23.5
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 25.5
  25.5
 • 27
 • 26.5
  26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar 360 се детски унисекс патики, кои без грешка го заземаат првото место меѓу вашите малечки. Тие се инспирирани од познатиот модел и 50-годишната традиција. Светски познатите аdidas патики со гумена обвивка на предната страна се среќаваат со колоритен принт инспириран од тркачки автомобили. Лесната конструкција на лизгање и растеглив мрежест горен дел го олеснуваат лизгањето и исклучувањето. Мрежата во горниот дел обезбедува и одлична дише. Направено од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Каде и да ги однесе денот на најмалите, овие патики на adidas ќе ги придружуваат сите нивни активности и ќе им пружат совршена поддршка.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики
 • Мрежест горен дел
 • Slip-on конструкција
 • Гумена обвивка
 • Шарен принт
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4281
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.750 MKD
  Заштеда 20%
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6845
  4.390 MKD
  Заштеда 20%
  5.488 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4364
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-