на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas

adidas Патики Superstar 360

код на производ: FZ5610
Šifra proizvođača: N5881
Prosečna ocena:
4.388 MKD
4.388 MKD
3.510 MKD
Заштеда: 878 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 30
 • 29
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR 360 се детски патики со моќен цветен принт. Необичната цветна илустрација на двонасочниот мрежест горен дел ги прави овие патики необични и привлечни. Тие имаат конструкција што се влече и добро се вклопуваат на стапалото, за да се обезбеди сигурно чувство и удобност во текот на денот. Лесниот ѓон EVA со длабоки флексибилни жлебови обезбедуваат врвна флексибилност за активни, растечки стапала. Нивниот горен дел е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест растег горниот дел
 • Лесен ѓон EVA
 • Горниот дел содржи минимум 50% рециклиран материјал

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.262 MKD
  Заштеда 30%
  6.088 MKD
  големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IF0550
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-