на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: HQ4290
Šifra proizvođača: MDB81
4.388 MKD
4.388 MKD
3.510 MKD
Заштеда: 878 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 33.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 30.5
 • 32
 • 31.5
 • 34
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски патики lifestyle кои остануваат верни на познатиот иконски изглед. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни функционални патики. Повеќе од 50 години, патиките adidas Superstar се симбол на стилот, а ќе бидат и во иднина. Гумената обвивка кај прстите и препознатливиот гумен ѓон остануваат верни на автентичниот стил на патиките adidas Superstar. Велкро ремените обезбедуваат добро вклопување и го олеснуваат ставањето и вадењето. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Облечете ги овие безвременски патики и препуштете се на детските авантури.
Спецификација:

 • Детски патики - lifestyle
 • Гумен дел околу прстите
 • Велкро
 • Логото на adidas
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 MKD
  Заштеда 20%
  3.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи