на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas Патики Superstar 360 C
adidas

adidas Патики Superstar 360 C

код на производ: HQ4074
Šifra proizvođača: MCZ07
3.988 MKD
3.988 MKD
2.991 MKD
Заштеда: 997 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar 360 се детски унисекс патики, кои без грешка го заземаат првото место меѓу вашите малечки. Тие се инспирирани од познатиот модел и 50-годишната традиција. Светски познатите аdidas патики со гумена обвивка на предната страна се среќаваат со колоритен принт инспириран од тркачки автомобили. Лесната конструкција на лизгање и растеглив мрежест горен дел го олеснуваат лизгањето и исклучувањето. Мрежата во горниот дел обезбедува и одлична дише. Направено од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Каде и да ги однесе денот на најмалите, овие патики на adidas ќе ги придружуваат сите нивни активности и ќе им пружат совршена поддршка.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики
 • Мрежест горен дел
 • Slip-on конструкција
 • Гумена обвивка
 • Шарен принт
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.262 MKD
  Заштеда 30%
  6.088 MKD
  големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IF0550
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-