на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature
Патики AF1 Impact Next Nature

Патики AF1 Impact Next Nature

код на производ: FD0688-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Откријте сосема нови аспекти на играта со Nike Air Force 1 Impact патики за момчиња. Изработени од синтетичка кожа, овие патики ја имаат докажаната издржливост на иконските патики Air Force 1 од осумдесеттите. Докажани на кошаркарскиот терен, брзо го пронајдоа патот до градските улици. Фаќајќи се на чекор со хип-хоп културата, издавајќи ограничени изданија и бои, Nike Air Force 1 стана иконски патики ширум светот. Горниот дел од патиката е изработен од кожа и изгледа елегантно и свежо, додека логото на слоевито Swoosh и дава посебен изглед.
Спецификација:

 • Плитки патики за момчиња
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Среден слој од пена
 • Лого на Swoosh

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5592
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4545
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.129 MKD
  Заштеда 10%
  4.588 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6224-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV8839-270
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6948-001
  7.490 MKD
  големина
  2.5Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3458-160
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5