на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS Патики Gel-Kayano 14
ASICS

ASICS Патики Gel-Kayano 14

код на производ: 1201A161-301
10.590 MKD
10.590 MKD
8.472 MKD
Заштеда: 2.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50.5
  50.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

ASICS GEL-KAYANO 14 се унисекс патики за трчање кои ги поместуваат границите и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Ова е првата верзија на овие патики кои не се дизајнирани од познатиот Тошиказу Кајано. Ја задржуваат слоевитата синтетичка кожа и мрежестата конструкција од 2008 година. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, ги апсорбира вибрациите при трчање. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Унисекс патики за трчање
 • Синтетичка кожа и мрежест горен дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Asics
 • GEL® технологија
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1201A050-023
  7.432 MKD
  Заштеда 20%
  9.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5