на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 Gtx

код на производ: DJ9779-004
11.990 MKD
11.990 MKD
10.791 MKD
Заштеда: 1.199 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 13.5
  13.5
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Дизајнирани да ве забавуваат кога врне, машките lifestyle патики Nike AIR MAX 90 GTX обезбедуваат водоотпорна верзија на шампионските патики за трчање што ги дефинираа 90-тите. Горниот дел од GORE-TEX ви овозможува да уживате во влажното време без да се навлажни. Кожениот слој додава издржливост и дополнителна заштита од елементите, давајќи нов, остар изглед. Оригинално дизајнирано за трчање, воздушното перниче обезбедува позната удобност. Надворешниот ѓон од гума waffle обезбедува влечење, издржливост и ретро изглед. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од GORE-TEX
 • Воздушно перниче
 • Гумен ѓон waffle

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV8839-270
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV8839-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV3485-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.352 MKD
  Заштеда 20%
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y