на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CONSTRUCT - DECO S

код на производ: A05094C
Prosečna ocena:
5.790 MKD
5.790 MKD
4.053 MKD
Заштеда: 1.737 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 40
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A00869C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 172895C
5.618 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 171545C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 166800C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 168816C
4.718 MKD
Заштеда 25%
6.290 MKD
големина
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8