на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: HQ1936
Šifra proizvođača: MDD56
7.488 MKD
7.488 MKD
5.990 MKD
Заштеда: 1.498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските lifesytle патики adidas SUPERSTAR слават над 50 години урбана историја. Првпат објавени во 1970 година, овие женски патики Superstar ја подигнуваат иконата на adidas на следното ниво, со релјефен монограм на трифолија на горниот дел од синтетичката кожа. Не им требаше долго време за да прераснат од спортска опрема во урбана легенда. Ова издание ги содржи истите материјали, пропорции и стајлинг што го направија оригиналот таков култен хит. Имаат мазен синтетички горен дел со препознатливите три ленти, а на прстите имаат светски позната гумена школка.
Спецификација:

 • Женски lifesytle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Лого на adidas
 • Перфорации
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5899
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  42
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK5055
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.177 MKD
  Заштеда 35%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN8329
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC5592
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.966 MKD
  Заштеда 25%
  5.288 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7434
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-