на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 LV8

код на производ: DV1680-100
7.790 MKD
7.790 MKD
5.843 MKD
Заштеда: 1.947 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Искористете ги Nike Air Force 1 LV8 детските унисекс патики за тинејџери за вашето следно вирално танцово видео за да ги покажете вашите пријатели и семејството. Од светлите бои до двојниот Swoosh инспириран од движењето, ајде да се придружиме затоа што ќе сакате да ги покажете и да танцувате колку што сакате. Ова специјално издание е инспирирано од една од омилените активности на децата, танцувањето. Вистинската и синтетичката кожа се комбинираат за издржливост и класично чувство, исто како и оригиналниот AF1. Скриениот воздушен ѓон под петицата и меката пена обезбедуваат амортизирање со секој чекор. Гумениот ѓон обезбедува издржливо влечење. Кружниот модел на ѓонот првично беше создаден за да им помогне на кошаркарите да се свртат на теренот, а сега е иконски дизајн за оваа легенда.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Единица со скриен воздушен ѓон
 • Гумен ѓон со кружна шема

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-276
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CZ2570-664
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45B170-X24
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.974 MKD
  Заштеда 40%
  3.290 MKD
  големина
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-450
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45B714-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.390 MKD
  Заштеда 55%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45C593-A0W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.974 MKD
  Заштеда 40%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M