на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: GY0025
Šifra proizvođača: LZM29
Prosečna ocena:
8.088 MKD
8.088 MKD
5.257 MKD
Заштеда: 2.831 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR се иконски машки патики кои се засекогаш во стил. МВП стил со минимален напор. По 50 години поставување трендови и обожување од спортистите и од целиот свет, adidas SUPERSTAR останува без напор кул. Оваа верзија на култната патика се одликува со микро отпечаток на три лист кој додава допир на луксуз на секоја облека. Инспирирани од младешката култура, со оптимистичката енергија што ја зрачат, овие патики сигурно ќе додадат малку сјај на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IL2512
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IL2490
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер HM1871
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK7340
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.982 MKD
  Заштеда 35%
  4.588 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H06665
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.028 MKD
  Заштеда 45%
  3.688 MKD
  големина
  L
  S

  слични производи