на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas

adidas Патики FORUM BONEGA X

код на производ: HQ6043
Šifra proizvođača: LRJ59
Prosečna ocena:
8.088 MKD
8.088 MKD
6.066 MKD
Заштеда: 2.022 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Истражете го градот во цврстите женски патики на adidas Forum Bonega X. Во далечната 1984 година, на теренот се појавија патики на adidas Forum и засекогаш ја променија историјата на кошарката. Денес, овој модел на патики станува омилен во урбаната мода и лесно се вклопува во различни стилови и смели модни комбинации. Слободно можете да го следите вашето чувство за авантура низ градот на ребрестиот ѓон кој совршено го фаќа тротоарот. Каде и да завршите, слоевитиот, монохроматски стил ќе остави силен впечаток. Влошката од мемори пена го носи врвното чувство на мекост под нозете. Ременот на раката со потпис е акцентиран со стилски додаток што се повлекува. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Длабок профил
 • Врвки и велкро
 • Ѓон на платформа
 • Текстилна облога
 • Влошка со мемориска пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-