на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE Патики Nike Air Max 97 SE
NIKE

NIKE Патики Nike Air Max 97 SE

код на производ: DV2621-200
Prosečna ocena:
14.190 MKD
14.190 MKD
9.223 MKD
Заштеда: 4.967 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 46
 • 42
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Откријте што ве придвижува во машката lifestyle патика Nike Air Max 97. Нивниот иконски дизајн, првично инспириран од капки вода и јапонски куршуми, сега раскажува разиграна приказна вкоренета во историјата на нашето движење. Текстилниот горен дел, деталите и деко шевовите се тука за да му оддадат почит на движењето. Нивната целосна амортизација Nike Air ви овозможува удобни перформанси. Првично дизајнирани за тркачки перформанси, овие воздушни перничиња го комбинираат најдобриот комфор во својата класа и спортски стил. Средниот ѓон од пена обезбедува кадифен амортизирање, додека гумениот надворешен ѓон додава одлична влечна сила и издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Целосно амортизирање Nike Air
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-619
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5