на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE Патики Air Max 90 Gtx
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 Gtx

код на производ: DJ9779-200
11.990 MKD
11.990 MKD
8.992 MKD
Заштеда: 2.998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Дизајнирани да ве забавуваат кога врне, машките lifestyle патики Nike AIR MAX 90 GTX обезбедуваат водоотпорна верзија на шампионските патики за трчање што ги дефинираа 90-тите. Горниот дел од GORE-TEX ви овозможува да уживате во влажното време без да се навлажните. Кожениот слој додава издржливост и дополнителна заштита од елементите, давајќи нов, остар изглед. Оригинално дизајнирано за трчање, воздушното перниче обезбедува позната удобност. Надворешниот ѓон од гума waffle обезбедува влечење, издржливост и ретро изглед. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од GORE-TEX
 • Воздушно перниче
 • Гумен ѓон waffle

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV3485-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.348 MKD
  Заштеда 35%
  6.690 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y