на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X
Патики STAN SMITH BONEGA X

Патики STAN SMITH BONEGA X

код на производ: HQ6044
Šifra proizvođača: LRJ60
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Stan Smith Bonega X се женски lifestyle патики во препознатливиот стил на Stan Smith, сега со нови пропорции и делумно направени од рециклирани материјали. Поздравете го вашиот нов стил. Моќните детали даваат максимално влијание на класичните адидас патики и создаваат силен изглед со кој можете гордо да го покажете каде и да одите. Горниот дел од синтетичката кожа и синтетичкиот велур обезбедуваат удобност и издржливост. Перфорациите во форма на адидас 3-ленти придонесуваат за дишење, а брендираните делови ја зголемуваат естетиката. Влошката од мемори пена се прилагодува на вашето стапало и обезбедува супериорна удобност при секој чекор. Нивниот горен дел е направен од најмалку 50% рециклирана содржина и е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа и синтетички велур
 • Перфорации
 • Влошка со мемориска пена
 • Гумен ѓон на платформа

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV7802-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер JCLJU123518-181
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.909 MKD
  Заштеда 45%
  5.290 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9619-001
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 553558-161
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV3981-100
  7.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y